Sök

Hittar du inte vad du letar efter?

Besök vår dokumentation och ladda ner produktblad, datablad, referensbeskrivningar och logotyper, och en del annat matnyttigt i pdf-format.

Kontakta oss

Om du ändå inte riktigt hittat svar på det du söker, tveka inte att kontakta oss på Hagab. När det gäller brandsäker ventilation är inga frågor obetydliga eller för små. Till kontakt.

Kontakt

Försäljning

Henrik Sollenby

Försäljningschef

036 - 36 30 97
henrik.sollenby@hagab.com

Mikael Danling

Säljare

036 - 36 30 80
mikael.danling@hagab.com

Susanne Lillieroth

Innesäljare

036 - 36 30 86
susanne.lillieroth@hagab.com

Ulf Lundqvist

Säljare

036 - 36 30 88
ulf.lundqvist@hagab.com

Tina Rosell

Säljare

08 - 689 90 10
tina.rosell@hagab.com

Annica Stenberg

Innesäljare

036 - 36 30 89
annica.stenberg@hagab.com

Administration

Robert Bjursten

VD

robert.bjursten@hagab.com

Jonas Axelsson

Inköp/Planering

036 - 36 30 94
jonas.axelsson@hagab.com

Maria Gustafsson

Ekonomichef

036 - 36 30 92
maria.gustafsson@hagab.com

Ulf Holm

Utvecklingsingenjör

036 - 36 30 98
ulf.holm@hagab.com

Produktion

Jonas Math

Produktionschef

036 - 36 30 93
jonas.math@hagab.com

Osman Bobar

Teamledare

Arsalan Dargazani

Industriplåtslagare

Pierre Fritzson

Industriplåtslagare

Jonas Gustavsson

Industriplåtslagare

Peter Gustavsson

Industriplåtslagare

Tomas Gustavsson

Industriplåtslagare

Fredrik Lindberg

Industriplåtslagare

Kaisar Namrood

Industriplåtslagare

Tim Nilsson

Industriplåtslagare

Fredrik Petersson

Industriplåtslagare

Otto Szavuly

Industriplåtslagare

Taberg

Hagab Industri AB
Box 135
562 02 Taberg

Besöksadress:
Industrivägen 5
562 41 Taberg

Växelns öppettider:
Mån-Tors 07:00 - 16:00
Lunchstängt 12:30-13:30
Fre 07:00 - 13:30
Lunchstängt 12:00-12:30

036 - 36 30 90
Info@hagab.com
Hitta hit

Stockholm

08 - 689 90 10
Info@hagab.com