Sök

Hittar du inte vad du letar efter?

Besök vår dokumentation och ladda ner produktblad, datablad, referensbeskrivningar och logotyper, och en del annat matnyttigt i pdf-format.

Kontakta oss

Om du ändå inte riktigt hittat svar på det du söker, tveka inte att kontakta oss på Hagab. När det gäller brandsäker ventilation är inga frågor obetydliga eller för små. Till kontakt.

Kontakt

Försäljning

Henrik Sollenby

Försäljningschef/Säljansvarig Skåne, Blekinge, Halland samt Norrland

036 - 36 30 97
henrik.sollenby@hagab.com

Mikael Danling

Säljare/Västra Götaland, Närke samt Värmland

036 - 36 30 80
mikael.danling@hagab.com

Susanne Lillieroth

Innesäljare/Ekonomiassistent

036 - 36 30 86
susanne.lillieroth@hagab.com

Ulf Lundqvist

Säljare/Östergötland, Gotland, Småland samt Öland

036 - 36 30 88
ulf.lundqvist@hagab.com

Tina Rosell

Säljare/Storstockholm, Uppsala samt Gävle

08 - 689 90 10
tina.rosell@hagab.com

Annica Stenberg

Innesäljare

036 - 36 30 89
annica.stenberg@hagab.com

Jacob Bratt

Säljare/Storstockholm, Södermanland, Västmanland samt Dalarna

08 - 689 90 30
jacob.bratt@hagab.com

Huvudkontor

Tomas Hållén

VD

073 - 500 16 65
tomas.hallen@hagab.com

Jonas Axelsson

Anskaffning

036 - 36 30 94
jonas.axelsson@hagab.com

Maria Gustafsson

Ekonomichef

036 - 36 30 92
maria.gustafsson@hagab.com

Fredrik Olsson

Systemansvarig

036 - 36 30 95
frol@hagabindustri.se

Hagab-produktansvarig

Linn Leicht

Produktansvarig

036 - 36 30 98
linn.leicht@hagab.com

Sophie Adolfsson

Marknadsansvarig

036 - 36 30 84
sophie.adolfsson@hagab.com

Produktion

Jonas Math

Produktionschef/Inköp

036 - 36 30 93
jonas.math@hagab.com

Arsalan Dargazani

Arbetsledare

036 - 36 30 87
arsalan.dargazani@hagab.com

Osman Bobar

Industriplåtslagare

Pierre Fritzson

Industriplåtslagare

Jonas Gustavsson

Industriplåtslagare

Peter Gustavsson

Industriplåtslagare

Fredrik Lindberg

Industriplåtslagare

Jakob Lilja

Industriplåtslagare

Simon Oscarsson

Industriplåtslagare

Kaisar Namrood

Industriplåtslagare

Fredrik Petersson

Industriplåtslagare

Sven Lundberg

Industriplåtslagare

Taberg

Hagab Industri AB
Box 135
562 02 Taberg

Besöksadress:
Industrivägen 5
562 41 Taberg

Fakturaadress:
faktura@hagab.com

Växelns öppettider:
Mån-Tors 07:00 - 16:00
Fre 07:00 - 13:30
Lunchstängt alla dagar 12:00-12:30

036 - 36 30 90
Info@hagab.com
Hitta hit

Stockholm

08 - 689 90 10
Info@hagab.com