Sök

Hittar du inte vad du letar efter?

Besök vår dokumentation och ladda ner produktblad, datablad, referensbeskrivningar och logotyper, och en del annat matnyttigt i pdf-format.

Kontakta oss

Om du ändå inte riktigt hittat svar på det du söker, tveka inte att kontakta oss på Hagab. När det gäller brandsäker ventilation är inga frågor obetydliga eller för små. Till kontakt.

Kontakt

Försäljning

Hans Norlinder

Försäljningsingenjör

08 - 689 90 10
hans.norlinder@hagab.com

Ulf Lundqvist

Säljare

036-36 30 88
ulf.lundqvist@hagab.com

Anna-Karin Pettersson

Säljare

08-689 90 30
anna-karin.pettersson@hagab.com

Henrik Sollenby

Säljare

036 - 36 30 97
henrik.sollenby@hagab.com

Annica Stenberg

Innesäljare

036 - 36 30 89
annica.stenberg@hagab.com

Administration

Jonas Axelsson

Planering/Kvalitet/Inköp

036 - 36 30 94
jonas.axelsson@hagab.com

Maria Gustafsson

Ekonomiansvarig

036 - 36 30 92
maria.gustafsson@hagab.com

Ulf Holm

Utvecklingsingenjör

036 - 36 30 98
ulf.holm@hagab.com

Fredrik Jacobsen

Produktionstekniker

036 - 36 30 93
fredrik.jacobsen@hagab.com

Tommy Västerek

Produktionstekniker

036-36 30 86
tommy.vasterek@hagab.com

Produktion

Fredrik Berg

Industriplåtslagare

Osman Bobar

Industriplåtslagare

Daniel Claar

Kundserviceledare

036-36 30 87

Arsalan Dargazani

Teamledare

036-36 30 95

Peter Gustavsson

Industriplåtslagare

Tomas Gustavsson

Skydd- och säkerhetsledare

Niklas Hagelin

Industriplåtslagare

Natasha Högstedt

Industriplåtslagare

Fredrik Lindberg

Teknikledare

036-36 30 85

Kaisar Namrood

Industriplåtslagare

Taberg

Hagab Industri AB
Box 135
562 02 Taberg

Besöksadress:
Industrivägen 5
562 41 Taberg

036 - 36 30 90
Info@hagab.com
Hitta hit

Stockholm

08 - 689 90 10
Info@hagab.com